Binární opce – strategie, kolik mohu vydělat?

Seznamte se s binárními opcemi, kolik vydělám na binárních opcích?

Co jsou binární opce

Když se budete obchodovat binární opce,  podstatě sázíte na to, zda se hodnota podkladového cenného papíru bude v brzké budoucnosti mění a to nad nebo pod předem stanovenou cenu (realizační cenu), kdy skončí platnost opce.

Pokud si myslíte, že hodnota půjde nad realizační cenu kupujete opci, a pokud si myslíte, že hodnota  bude klesat pod realizační cenu, binární opci prodávate Proto, tam jsou jen dva možné výsledky:

Měli jste správnou predikci, Obdržíte stanovenou částku v hotovosti na váš účet u binárního brokera.

Další Články o Binárních opcích:

Druhy binárních opcí

High/Low Binární opce

Minutové opce

Binární opce jsou někdy nazývány „vše nebo nic“,  protože buď obdrží celou částku + úrok nebo vůbec nic. Pozitivním aspektem tohoto systému je, že můžete přijít pouze o předem stanovenou pevnou částku, kterou jste se rozhodli investovat do nákupu opce Nicméně lidé, kteří nejsou obeznámeni s binární opcemi, mohou snadno přijít o všechny peníze, které investovali, pokud žádný z obchodů nevyjde v jejich prospěch.

Kolik lez vydělat na binárních opcích?

Na tuhle otázku asi není jednoznačná odpověď. Určitě jde vydělat desítky dolarů denně, když budete obchodovat pár hodin. Problém však je v tom, že ty nejlepší obchodníci si své výnosné strategie hlídají a jsou rádi, že jim fungují.

Pokud budete obchodovat 3 obchody denně s investicí 50 USD na jednu opci, s tím, že se vám průměrně podaří výhrát 2 ze 3 obchodů.

Príklad kolik vyděláte na obchodování, pří zhodnocení opce 85% (standartní procenta u všech brokerů).

Investice 150 USD. Vyděláte 3 x 42,5 USD = 127,5 USD – 50 USD (jeden nepovedený obchod) = 77,5 USD za den.

21 pracovních dnů v měsíci = 21 x 77,5 USD = 1627 USD = 35,233.15 CZK http://www.xe.com/currencyconverter/convert/?Amount=1627&From=USD&To=CZK

Za 21 uděláte 63 obchodů, ale stačí vám, aby pouze 42 bylo úspěšných a dosáhnete takových výdělků.